N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

#SzczepimySię

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
24
437
461
15771
21450
5049231

Ponad milion dla Mucharza

Ponad milion dla Mucharza

W okresie przedświątecznym do naszej gminy wpłynęły wspaniałe wiadomości - otrzymamy ponad milion na inwestycje.

Ponad milion złotych dla Mucharza

W okresie przedświątecznym do naszej gminy wpłynęły wspaniałe wiadomości. 25 marca br. Wojewoda Małopolski Pan Łukasz Kmita powiadomił, że nasza gmina otrzymała 573 462,74 zł na budowę chodnika wraz z kanalizacją deszczową (ogólnospławną) w miejscowości Skawce „Borowina" na odcinku ok. 560 mb. Ta inwestycja wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i komfort mieszkańców dwóch osiedli mieszkaniowych. Powyższe środki zostały przyznane w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich. Wysokość przyznanego dofinasowania wynika z przyjętego algorytmu - 40% wysokości wydatków poniesionych przez gminę na realizację inwestycji, średniorocznie w latach 2016–2020.

Na tym jednak nie koniec dobrych informacji. Dzisiaj (31 marca) opublikowane zostały wyniki II konkursu w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Gmina Mucharz otrzyma 700 tys. zł na budowę remizy dla jednostki OSP „Centrum" w Kozińcu. Planowana strażnica będzie mieć pow. zabudowy 215,60 m2, pow. użytkową 199,52 m2, kubaturę 1430,00 m3 – dwa stanowiska garażowe z częścią socjalno – magazynową. Konstrukcja stalowa z wypełnieniem ścian zewnętrznych płytą wielowarstwową.

Wójt Gminy Pani Renata Galara dziękuje Wojewodzie Małopolskiemu Panu Łukaszowi Kmicie, Panu posłowi Filipowi Kaczyńskiemu oraz senatorowi Panu Andrzejowi Pająkowi za wsparcie jakie okazali Gminie Mucharz.

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminy Partnerskie

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

WFOŚ w Krakowie