N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
636
731
3114
16826
20997
4744218

Sztuka w terenie - zaginął pterodaktyl

Sztuka w terenie - zaginął pterodaktyl

Klub Fotograficzny „Okno" przystąpił do realizacji nowego projektu fotograficznego „Sztuka w terenie". Został on zatytułowany „Zaginął pterodaktyl".

W działaniach biorą udział uczniowie Gimnazjum im. Janiny Barbary Górkiewiczowej w Mucharzu oraz jego absolwenci działający przy GOKiC w Mucharzu. Projekt realizowany jest w ścisłej współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie, które wciągnęło naszych fotografów do działania.

Fotograficzne poszukiwania
Poszukiwania tajemniczego pterodaktyla staną się pretekstem do pokazania różnorodności i atrakcyjności gminy Mucharz, ukazania miejsc nie tylko tych dobrze znanych mieszkańcom, ale także sekretnych zakamarków, okolic trudno dostępnych czy dawno nieodwiedzanych. Do poszukiwań pterodaktyla uczestnicy projektu chcą zaangażować społeczność gminy.

Diaporama z Radkiem Bułtowiczem
We wtorek 24 maja i piątek 27 maja 2016 r. odbyły się pierwsze warsztaty, przygotowujące do pracy nad projektem w technice diaporamy. Poprowadził je p. Radosław Bułtowicz - fotograf, artysta plastyk, który do Mucharza przyjechał aż z Lublina. Kolejne z cyklu spotkań z R. Bułtowiczem odbędą się pod koniec czerwca.

Ideą projektu jest to, by powstały dwa dzieła sztuki - jedno autorstwa uczniów, drugie autorstwa R. Bułtowicza - inspirowane naszą gminą i wykonane techniką diaporamy.

Prezentacja efektów projektu nastąpi na jesień – najpierw w Mucharzu, później w Warszawie podczas Art Campu – wydarzenia z udziałem nauczycieli, edukatorów, animatorów kultury, artystów i uczniów. (D. Polan)

Zobacz także:

Zaginął pterodaktyl (foto KF "Okno")

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska