N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
45
629
3695
12511
22632
4699001

Koronawirus - ogłoszenie

Koronawirus - ogłoszenie

Od 16 marca 2020 roku szkoły zostają czasowo zamknięte, odwołano inne dyżury i zajęcia, SPZOZ Mucharz wprowadza rejestrację telefoniczną - zobacz ogłoszenie.


Szanowni Mieszkańcy Gminy Mucharz,

Rada Gminy Mucharz

  • W związku z rosnącym ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa dyżury przewodniczącego Rady Gminy p. Mirosława Wójcika i wiceprzewodniczącej Rady p. Marty Czechowicz zostają odwołane.

Szkoły

  • Od 12 do 25 marca 2020 roku decyzją Ministra Edukacji Narodowej funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W najbliższy czwartek i piątek w szkołach i przedszkolach będą sprawowane dyżury. Od poniedziałku 16 marca aż do 25 marca wszystkie szkoły i przedszkola będą już bezwzględnie zamknięte.

GOKiC w Mucharzu

  • W związku z zaistniałym zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 od 12 marca 2020 do 25 marca zawiesza działalność Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu.

Obiekty rekreacyjne i sportowe

  • Ponadto od 12 marca 2020 do odwołania zamknięte będą wszystkie gminne obiekty rekreacyjne, place zabaw i boiska sportowe.

Drużyny harcerskie

  • Zawieszone zostają także śródroczne zbiórki harcerskie oraz imprezy i spotkania w harcówce w Mucharzu. Naczelniczka ZHP wstrzymała śródroczną działalność harcerską do 31 marca 2020. Obowiązkiem każdego drużynowego jest odwołanie zbiórek zastępów i zbiórek drużyn, biwaków i innych form działalności harcerskiej, także świetlice podwórkowe zawieszają swoje działanie.

Zajęcia kulturalno–sportowo-rekreacyjne

  • Wójt Gminy Mucharz rekomenduje zawieszenie przez podmioty prywatne wszelkich zajęć kulturalno–sportowo-rekreacyjnych oraz imprez okolicznościowych na terenie gminy od 12 marca 2020 do odwołania.

SPZOZ w Mucharzu

  • W związku z rosnącym ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 wprowadzamy rejestrację telefoniczną wszystkich pacjentów. Podczas rozmowy telefonicznej rejestracja będzie przeprowadzać wstępną kwalifikację w kierunku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Ważne! Każdy pacjent może uzyskać teleporadę lekarza celem unikniecia niekoniecznej wizyty w przychodni. O sposobie uzyskania tej porady zostanie poinformowany w trakcie rejestracji telefonicznej.
  • Rejestracja telefoniczna w godzinach 7.00-18.00
  • Nr telefonu: 33 876 14 10

Zobacz także:

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska