N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

#SzczepimySię

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
110
683
2091
4764
20958
5079027

Nabór na stanowisko pracy

Nabory na stanowiska pracy

Praca w Urzędzie Gminy w Mucharzu. Wójt Gminy Mucharz ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze w Referacie Rozwoju Gospodarczego - dokumenty można składać do 3 grudnia 2021 r. do godz. 11.00.


Praca w Urzędzie Gminy w Mucharzu

Urząd Gminy w Mucharzu prowadzi nabór na stanowisko urzędnicze w Referacie Rozwoju Gospodarczego. Do głównych zadań pracownika będzie należeć prowadzenie spraw i koordynowanie realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych zlecanych przez Gminę. Wymagane wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa. Pracodawca oferuje pracę na pełny etat w stabilnym zespole, atrakcyjne wynagrodzenie obejmujące dodatek stażowy oraz 13-tą pensję.
Gmina Mucharz dynamicznie się rozwija, skutecznie pozyskuje środki z funduszy rządowych dzięki czemu realizuje rekordowe inwestycje.

W ramach pilotażowego naboru z funduszu „Polski Ład" Gmina pozyskała 7.495.500,00 złotych.

Środki zostaną przeznaczone na rozbudowę i modernizację infrastruktury drogowej wokół Jeziora Mucharskiego dla poprawy bezpieczeństwa oraz rozwoju turystyki pieszo-rowerowej.

Celem inwestycji jest przebudowa i modernizacja gminnych ciągów komunikacyjnych wokół jeziora o dł. około 4 km wraz z całą infrastrukturą (chodniki, oświetlenie, przepusty) oraz budowa parkingów przy zbiorniku o pow. 10100 m². Zapewni to poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, likwidację istniejących szkód powodziowych oraz przygotowanie infrastruktury pieszo rowerowej zintegrowanej z projektem VELO SKAWA. Inwestycja jest niezbędna wobec dynamicznego wzrostu przepływu mieszkańców i turystów w związku z powstaniem Jeziora Mucharskiego.

Jeżeli chcesz wziąć czynny udział w tym i innych przedsięwzięciach realizowanych na przez Gminę Mucharz i spełniasz wymagania określone w ogłoszeniu o naborze to serdecznie zapraszamy do złożenia swojej oferty. Aplikacje można składać do 3 grudnia 2021 r. do godz. 11.00.

Ogłoszenie 26.11.2021

 

 

 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminy Partnerskie

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

WFOŚ w Krakowie