N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

#SzczepimySię

Fundusze Europejskie dla turystyki

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
8
805
1250
16560
21450
5050020

GOKiC - Dzień Dziecka 2021

GOKiC - Dzień Dziecka 2021

31 maja przy Świetlicy Wiejskiej w Mucharzu, w WDK Koziniec i WDK Świnna Poręba oraz 1 czerwca 2021 r. przy WDK Jaszczurowa zorganizowane zostały przez GOKiC w Mucharzu wydarzenia z okazji Dnia Dziecka.


Dzień Dziecka – z GOKiC Mucharz

31 maja przy Świetlicy Wiejskiej w Mucharzu, w WDK Koziniec i WDK Świnna Poręba oraz 1 czerwca 2021 r. przy WDK Jaszczurowa zorganizowane zostały przez Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu wydarzenia z okazji Dnia Dziecka. Dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji – odbyły się zabawy z animatorami, wspólne, gry, tańce, pokazy baniek mydlanych, zabawy muzyczne, ciekawe warsztaty plastyczne a nawet gra plenerowa.

Uczestnicy Dnia Dziecka obejrzeli prezentacje zespołów tanecznych działających przy GOKiC: „Tutti Frutti" z Jaszczurowej, „Euforia Cheerleaders" z Kozińca, „Hokus Pokus" i „Abracadabra" z Mucharza, które zdobyły miejsca na podium, na Festiwalu Artystycznym „Moja Pasja" 2021 zorganizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Żywcu.

W organizację wydarzeń włączyli się Panowie z OSP Mucharz, OSP Jaszczurowa oraz OSP Koziniec-Centrum, którzy przygotowali pokazy strażackie i edukowali dzieci w zakresie zasad udzielania pierwszej pomocy. Był też p. Dzielnicowy, który opowiadał o swojej pracy, bezpieczeństwie i pokazywał dzieciom jak wygląda radiowóz policyjny. W imprezach przy WDK Jaszczurowa i w Świnnej Porębie pomagały Panie z KGW, które przygotowały dla dzieci niespodzianki.

W ramach Dnia Dziecka GOKiC Mucharz zorganizowane zostały także dwie wycieczki dla dzieci do Rzyk do Magicznej Osady oraz ciuchcią do Mini Zoo Kucyk do Inwałdu.

Serdecznie podziękowania dla wszystkich osób, które pomogły i wyparły organizację Dnia Dziecka a w szczególności dla:

 • KGW Jaszczurowa
 • KGW Świnna Poręba
 • OSP Mucharz
 • OSP Jaszczurowa
 • OSP Koziniec-Centrum
 • p. Gabrieli Czechowicz
 • Wiktorii Czechowicz i Diany Olesińskiej
 • p. Katarzyny Tabenckiej
 • p. Teresy Sikora
 • Baśniowej Krainy
 • Piekarni Osiedlowej pod Skarpą
 • Pana Dzielnicowego

Dzień Dziecka został dofinansowany ze środków Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Szczegółowa fotorelacja: facebook.com/gokicmucharz


Wycieczki dla dzieci z GOKiC Mucharz

Gminny Ośrodek Kultury i Czytelnictwa w Mucharzu w ramach akcji „Dzień Dziecka" zorganizował dla dzieci z terenu Gminy Mucharz oraz ze Szkół Podstawowych dwie wycieczki: do Rzyk na Czarny Groń, do Magicznej Osady oraz do Mini Zoo Kucyk do Inwałdu. Wycieczka do mini zoo miała dodatkową atrakcję – przejazd z terenu Gminy Mucharz został zorganizowany ciuchcią. Na miejscu dzieci mogły skorzystać z licznych atrakcji oraz wesoło spędzić czas w gonie swoich rówieśników.

W sumie z oferty wycieczek skorzystało ponad 130 osób. Wycieczki zostały dofinansowane ze środków Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Szczegółowa fotorelacja: facebook.com/gokicmucharz

Dzień Dziecka Jaszczurowa 2021 (foto GOKiC Mucharz)

Dzień Dziecka Koziniec 2021 (foto GOKiC Mucharz)

Dzień Dziecka Mucharz 2021 (foto GOKiC Mucharz)

Dzień Dziecka - wycieczki 2021 (foto GOKiC Mucharz)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminy Partnerskie

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

WFOŚ w Krakowie