N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Harcerze pomogą - tel. 509 111 662

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
669
957
5950
3385
27295
4565860

Ogłoszenie GZWiK

W związku z ogłoszeniem na obszarze Polski stanu epidemii, GZWiK informuje, że zostają wstrzymane osobiste odczyty wodomierzy przez inkasenta w miesiącu kwietniu w miejscowościach Skawce, Mucharz, Koziniec.

Komunikat

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, celem ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa COVID - 19, mając na uwadze dobro mieszkańców i pracowników, Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Mucharzu informuje, że zostają wstrzymane osobiste odczyty wodomierzy przez inkasenta w miesiącu kwietniu w miejscowościach Skawce, Mucharz, Koziniec.

Dlatego GZWiK w Mucharzu zwraca się z prośbą do mieszkańców w/w miejscowości aby w terminie od 1 – 15 kwietnia 2020 r. podawać wskazania wodomierzy telefonicznie pod numer tel.:

  • 33 876 13 61 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Mieszkańcy posiadający numer telefonu inkasenta mogą zgłosić wskazania wodomierza bezpośrednio do niego. Zgłoszone wskazania wodomierzy zostaną zarejestrowane i zafakturowane, a faktury dostarczone do skrzynek pocztowych lub wysłane na wskazany przez usługobiorcę adres e-mail.

Mieszkańcom, którzy nie zgłoszą wskazań wodomierza zostanie naliczone średnie zużycie wody z trzech ostatnich odczytów inkasenta jako prognozowane. Prosimy również, w miarę możliwości, o rozpowszechnienie tego komunikatu wśród sąsiadów i znajomych w w/w miejscowościach.

Wszelkie płatności za pobór wody i odprowadzenie ścieków prosimy dokonywać przelewem bankowym na konto wskazane na fakturze.

Za utrudnienia przepraszamy.

Józef Śliwa
Kierownik GZWiK

Zobacz także:

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Gospodarka odpadami komunalnymi

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Ekointerwencja

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska