N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
611
659
1703
15267
23951
4300384

Piknik rodzinny 2018 w Jaszczurowej

Piknik rodzinny 2018 w Jaszczurowej

W niedzielę 27 maja odbył się w Jaszczurowej przy Domu Kultury Piknik Rodzinny pod hasłem „Postaw na Rodzinę". Był on zorganizowany przez KGW Jaszczurowa oraz GOKiC Mucharz.

Piknik rodzinny w Jaszczurowej

Na imprezę przybyli goście nie tylko z naszej wsi, ale również z innych miejscowości. Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji. Animatorzy z „Tralalandii" prowadzili zabawy przy muzyce i konkurencje sportowe. W zawodach sportowych brały udział dzieci, młodzież i dorośli. Rodzice chętnie wspierali swoje pociechy we wszystkich zmaganiach.

Maluchy mogły dać upust energii na dmuchańcach. Dużym zainteresowaniem cieszył się kącik plastyczny, w którym dzieci mogły puścić wodze swojej fantazji. Strzałem w dziesiątkę okazał się kurs gaszenia pożarów. Dzieci uczyły się tej sztuki pod bacznym okiem druha Romana . Na naszej polowej scenie wystąpił również zespół „Puls", który zaprezentował taniec zumbowy.

Na głodnych i zmęczonych imprezowiczów czekały pyszne przekąski, które serwowały panie z KGW. W kawiarence były lody dla ochłody, a słodkie ciasta i gofry dawały dużą dawkę energii do dalszej zabawy. Frytki i kiełbaski mogły zaspokoić każdy głód. Obok kawiarenki można było kupić uszyte przez nasze członkinie kolorowe maskotki.

Mimo groźnych zapowiedzi meteorologów i zbierających się czasem chmur, pogoda nam dopisała i ani burza ani deszcz nie odważyły się nam przeszkodzić.
Takie imprezy jak ta łączą pokolenia. Na pikniku była najstarsza mieszkanka wsi, w towarzystwie córki, wnuków i prawnuków. Ludzie miło ze sobą spędzili czas na rozmowach i zabawie, co sprzyjało integracji całego społeczeństwa. Nie była to pierwsza już taka impreza i mamy nadzieję, że nie ostatnia, bo my STAWIAMY NA RODZINĘ. (B.Mosór)

Dziękujemy bardzo druhom OSP Mucharz za wypożyczenie sprzętu, druhom z OSP Jaszczurowa za pomoc przy rozkładaniu namiotów i stolików. Oczywiście piknik nie mógłby się odbyć bez hojności i życzliwości wszystkich sponsorów, którym bardzo dziękujemy.

Barbara Mosór

Piknik rodzinny w Jaszczurowej (foto D. Możdżeń)

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: