N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Sportowy Tydzień 2017

Sportowy Tydzień 2017

Gmina Mucharz zaprasza na „Dni Rekreacji i Sportu Powszechnego". Włącz się w zmagania w różnych miejscach na terenie gminy, w terminie od 26.V. do 01.VI.2017 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich - zobacz kalendarz imprez.


Gmina Mucharz zaprasza wszystkich mieszkańców oraz turystów, młodszych jak i starszych na „Dni Rekreacji i Sportu Powszechnego". Włącz się w sportowo - rekreacyjno - turystyczne zmagania, które odbywać się będą w różnych miejscach na terenie gminy, w terminie od 26.V. do 01.VI.2017 r. w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Pamiętajmy o seniorach

„Pamiętajmy o seniorach" to hasło przewodnie tegorocznej edycji Tygodnia Sportu dla Wszystkich – Sportowego Turnieju Miast i Gmin. Nie zwlekają z decyzją, dołącz do nas i wykorzystaj te wiosenne dni, by spędzić aktywnie czas.

Jeśli masz swój pomysł na aktywność, zgłoś go do nas, a my dopiszemy go do programu. W najbliższych dniach ukarze się kalendarz planowanych imprez turniejowych. Naszym celem jest wzmożenie motywacji do wyjścia z domu i integracji wokół wydarzeń sportowo-rekreacyjnych całych rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem osób należących do grupy wiekowej 50+.

 Zobacz także:

Sportowy Tydzień 2017

Kolor i tekst

Newsletter: