N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Scena estradowa OSP

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich

Questy Gościńca 4 Żywioły

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
521
2833
14041
62905
64122
915430

Z nurtem życia

Z nurtem życia

Na stronach internetowych ukazał się drugi zwiastun filmu "Z nurtem życia" opowiadający o przyrodzie doliny Skawy i powstającego Jeziora Mucharskiego.

Witamy! Dziś po prawie rocznej przerwie zapraszamy Was na kolejną zapowiedź naszego filmu! Wierzymy, że oczarowani wyjątkowymi obrazami przyrody doliny rzeki Skawy podkreślonymi wspaniałą muzyką oraz otuleni ciepłym głosem Pani Krystyny Czubówny dacie się ponieść z przysłowiowym nurtem w głąb naszej historii.

Studio filmowe Toksa

Trailer filmu 2

Trailer filmu 1

Premiera filmu zapowiedziana jest na wiosnę 2017 roku.

 


Zapowiedź z 4 marca 2016

Film „Z nurtem życia" to podróż w głąb Małopolski, który pokazuje piękno polskiej przyrody w sposób dokumentalno-artystyczny. Jego twórcy to Tomasz Kotaś i Krzysztof Sarapata, a premiera – grudzień 2016.

W tle budowa zbiornika w Świnnej Porębie

To swoistego rodzaju podróż w czasie ukazująca już nieistniejące magiczne zakątki rzeki Skawy na tle nowo budowanego zbiornika wodnego w Świnnej Porębie. Opowiada historię natury i człowieka. Jednakże to nie człowiek jest tu głównym bohaterem, tę role przejmują zwierzęta te dobrze nam znane jak i te nieco bardziej płochliwe, zamieszkujące w głębi lasu czy nad brzegiem rzeki, doskonale unikające ludzi a równocześnie egzystujące tuż obok nas, a jest ich ponad 80 gatunków.
To niemal ich oczami z ich perspektywy możemy zobaczyć jak zmienia się miejsce przez ponad 5 lat oraz to jaką rolę w jej zmianie odegrał człowiek.

Człowiek jest tylko jednym z elementów natury, ale zarazem to on jest zwierciadłem cierpienia, które najbardziej przemawia.

To pierwszy Polski dokument realizowany w technologii RAW. Fenomenalne obrazy dopełniają wysublimowane dźwięki przyrody wraz z muzyką, która skomponowana jest specjalnie na potrzeby filmu. (wszystkie materiały zaczerpnięte z: www.znurtemzycia.pl)

Trailer filmu 1

 

 

 

Kolor i tekst

Newsletter: