N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
343
522
865
33837
32946
4229392

Ogłoszenie

Poszukujemy domu dla zagubionych kociąt

Prosimy o pomoc w znalezieniu nowych opiekunów dla czterech samotnych kociąt. Zwierzaki w wieku ok. 3 miesięcy, zostały znalezione w Świnnej Porębie.

Poszukujemy domu dla zagubionych kociąt

Kociaki mają umaszczenie czarne z białą krawatką, rasa europejska. Są bardzo przyjazne i mają chęć do zabawy. W sprawie adopcji prosimy dzwonić po nr telefonu 33 876 14 68.

 

 


Psy bez kontroli

W związku z rozpoczęciem się roku szkolnego oraz częstymi interwencjami mieszkańców w sprawie wałęsających się psów wypuszczonych bez kontroli przez swoich właścicieli, zwracam się z prośbą o utrzymanie posiadanych psów na uwięzi lub w odpowiednim ogrodzeniu.

Zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Mucharz osoby utrzymujące zwierzęta domowe zobowiązane są do zachowania bezpieczeństwa oraz środków ostrożności zapewniających ochronę przed zagrożeniem lub uciążliwością dla ludzi, ponoszą też pełną odpowiedzialność za zachowanie tych zwierząt.

Wałęsające się psy są narażone na kontakt z dzikimi zwierzętami nosicielami wścieklizny, dlatego stanowią poważne zagrożenie dla dzieci i dorosłych.

Właściciel psa, który nie zastosuje się do obowiązku sprawowania nad zwierzęciem właściwej opieki, a w szczególności pozostawi go bez nadzoru podlegać będzie karze grzywny na podstawie art. 10 ust. 2a ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z dnia 13 września 1996r. (tj. Dz. U. z 2018r., poz. 1454 z późn. zm.). 

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: