N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
326
522
848
33820
32946
4229375

Wymień piec 2017 - konkurs

Wymień piec 2017 - konkurs

Znamy już zwycięzców konkursów prac zrealizowanych w oparciu o ideę upcyklingu, w kategorii „Pamiątka z Mucharza" i „Ozdoba świąteczna".

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się i przygotowali prace konkursowe, a zwycięzcom konkursów gratulujemy. Informacja o wręczeniu nagród zostanie podana w najbliższym terminie.

Poniżej prezentujemy prace, które wpłynęły na konkurs i mogą być inspiracją do tego, by nie wszystko co wydaje się zużyte od razu wyrzucać, ale próbować przetwarzać i tworzyć, wykorzystywać ponownie i tchnąć „nowe życie" w stare śmieci.

Był to pierwszy z trzech konkursów jakie przygotowaliśmy dla mieszkańców gminy Mucharz. Następny zostanie ogłoszony już w lutym b.r. Zachęcamy Państwa do aktywnego udziału w gminnych konkursach, mających na celu dbanie o środowisko naturalne.

Startujcie, bo warto! W każdym konkursie przewidziano nagrody, ale przede wszystkim swoją aktywnością realizujecie myśl przewodnią całego projektu „Zmieniamy się na lepsze" , bo zaczynając od siebie zmieniacie okolice, miejscowość, gminę i cały świat. (T. Chmielarz-Bryndza)

Prace konkursowe (foto R. Kadela)

 


Wydłuża się termin przyjmowania prac do 22 stycznia 2018 r.

Wydłuża się termin przyjmowania prac do 22 stycznia 2018 r. Zachęcamy do wykazania się pomysłowością w oparciu o ideę upcyklingu – wykorzystania odpadów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – sprzęt AGD.

Tchnij nowe życie w odpady i wygraj sprzęt AGD!

Jeśli Państwo nie zdążyli z wykonaniem prac upcykingu do 31.12.2017 r. na konkurs: pamiątka z gminy Mucharz lub ozdoba świąteczna to jest jeszcze szansa. Wydłuża się termin przyjmowania prac do 22 stycznia 2018 r. Zachęcamy do wykazania się pomysłowością w oparciu o ideę upcyklingu – wykorzystania odpadów. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – sprzęt AGD.

Konkurs

Zapraszamy pełnoletnich mieszkańców gminy Mucharz do wzięcia udziału w konkursie na pracę zrealizowaną w oparciu o ideę upcyklingu, czyli wtórnego przetwarzania odpadów w celu stworzenia produktów o wartości wyższej niż przetwarzane produkty.

Na zgłoszenia czekamy do 31 grudnia 2017 roku. Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach:

  • Pamiątka z gminy Mucharz
  • Ozdoba świąteczna

Więcej informacji w regulaminie poniżej.

Zobacz także:

Konkurs ekologiczny

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: