N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Lato w teatrze wystartowało

Lato w teatrze wystartowało

Dzieci i młodzież, uczestniczący w projekcie kulturalnym „Lato w teatrze", zapraszają na widowisko plenerowe, łączące sztukę teatralną, cyrkową i pokaz multimedialny z towarzyszeniem muzyki na żywo w wykonaniu łemkowskiej kapeli Uherce i Olka Dyyaka.

Przedstawienie odbędzie się w czwartek 10 sierpnia o godz. 18.00 przy szkole w Jaszczurowej. Zapraszamy mieszkańców gminy Mucharz, a także gości i turystów!


Zaproszenie na pokaz Ballady o wędrówce (film)


Lato w teatrze 08.08.2017 (foto R.Kadela)


Warsztaty rozpoczęte, poniedziałek 31 lipca 2017 r.

W poniedziałek 31 lipca 2017 r. rozpoczęły się warsztaty kulturalne "Ballada o wędrówce", realizowane w ramach projektu "Lato w teatrze". Zajęcia odbywają się w godzinach 10.00 - 16.30 w Zespole Szkól w Jaszczurowej.

Uczestnicy warsztatów poznają tajniki dziennikarstwa i promocji, świetnie bawią się podczas warsztatów teatralnych i scenograficznych.

Powodzeniem wśród najmłodszych cieszą się zajęcia cyrkowe, szczególnie chodzenie na szczudłach i żonglerka.

Warsztaty przygotowują dzieci i młodzież do finałowego pokazu, na który już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Mucharz, a także gości i turystów. Finałowe widowiska plenerowe już 10 i 11 sierpnia!

Organizatorem warsztatów jest Słupskie Towarzystwo Kultury Teatralnej Teatr Rondo. Projekt współorganizują:

  • Gmina Mucharz
  • Zespół Szkół w Jaszczurowej
  • 130 Drużyna Starszoharcerska „Stu trzydziestu z Mucharza" im. ks. Józefa Poniatowskiego (Hufiec Ziemi Wadowickiej ZHP)

Zobacz także: tutaj

Lato w teatrze (foto R. Bułtowicz, R. Kadela, tekst D. Polan)

Kolor i tekst

Newsletter: