N 49O 48' 28,1'' / E 19O 33' 54,5''

Warto zobaczyć

GOKiC Mucharz - oferta

100 lat niepodległości

Kapliczki Gminy Mucharz

Jezioro Mucharskie

Moja Siatkowka

Klub Fotograficzny Okno

LKS Spartak Skawce

Wirtualny spacer wokół zbiornika Świnna Poręba

Odwiedziny

Dziś
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Ubiegły miesiąc
Wszystkich
178
757
935
18110
22804
4370130

 

Wakacje w GOKiC

 

Wieczór muzyczny w Mucharzu

 

XXI Dożynki Województwa Małopolskiego

Ogłoszenie Urzędu Gminy

Ogłoszenie Urzędu Gminy

W najbliższym sezonie grzewczym, rozpoczną się kontrole spalania odpadów w paleniskach domowych na terenie Gminy Mucharz i stosowania przepisów uchwały antysmogowej.

Zawiadomienie

W związku z Zarządzeniem Nr 517 Wójta Gminy Mucharz z dnia 20.09.2018 r. w najbliższym sezonie grzewczym, rozpoczną się kontrole spalania odpadów w paleniskach domowych na terenie Gminy Mucharz i stosowania przepisów uchwały antysmogowej.

Kontrole przeprowadzą upoważnieni przez Wójta Gminy Mucharz pracownicy urzędu. Zgodnie z art. 379 ust. 6 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. 2018 poz. 799 z póź. zmianami) kontrolowany podmiot zobowiązany jest umożliwić przeprowadzenie kontroli. W sytuacji gdy właściciel posesji lub dorosły domownik odmawia wpuszczenia pracowników urzędu na miejsce wzywana będzie policja.

Podczas kontroli sprawdzeniu podlega barwa dymu, zawartość pieca, materiały przygotowane do spalenia oraz popiół. Prosimy o zastosowanie się do powyższego.

 

Zobacz także:

Czytaj więcej...

24 Babiogórski Złaz Samorządowców

Zapraszamy mieszkańców do udziału w XXIV Międzynarodowym Złazie Samorządowców, który odbędzie się 31.08.2019 r. w gminie Budzów. Organizatorami złazu są: Stowarzyszenie Gmin Babiogórskich, Gmina Budzów oraz Združenie Babia Hora.

Czytaj więcej...

Wieczór muzyczny w Mucharzu

Zapraszamy na muzyczne spotkanie z Vivaldim w mucharskim kościele p.w. św. Wojciecha - niedziela 15 września 2019 r. o godz.18:00. Wykonawcami będą kameraliści Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie Urzędu Gminy - OPP

Ogłoszenie konsultacji Rocznego Programu Współpracy Gminy Mucharz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o pożytku publicznym i o wolontariacie na 2020 rok.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie pogodowe

Ostrzeżenie meteorologiczne: Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad. Termin: od: 2019-08-20 12:00 do: 2019-08-20 21:00

Czytaj więcej...

Koziniec - spotkanie w sprawie gazu

Wójt Gminy Mucharz informuje, że mieszkańcy Kozińca przysiółków Merkowo, Podgórze i Pustki również mogą składać wnioski o określenie warunków przyłączenia swoich nieruchomości do sieci gazowej. Zobacz.

Czytaj więcej...

Ogłoszenia i zarządzenia

Ogłoszenia i zarządzenia Wójta Gminy Mucharz - zobacz.

Czytaj więcej...

Spotkanie z Prezesem Wód Polskich

W dniu 5 sierpnia 2019 r. Wójt Gminy Mucharz Pani Renata Galara uczestniczyła w spotkaniu z Prezesem Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie Panem Przemysławem Dacą.

Czytaj więcej...

Wakacje 2019 w Gminie Mucharz

Mimo, iż wakacje jeszcze trwają, rozpoczynamy relacje fotograficzne z tego co już się odbyło w Gminie Mucharz i nie tylko. Zobacz poniżej.

Czytaj więcej...

Spartak Skawce - dresy dla juniorów

Gmina Mucharz ufundowała komplet dresów dla zawodników Spartaka Skawce. Juniorzy tej drużyny osiągnęli wielki sukces, zwyciężając w rozgrywkach 1 ligi Małopolski Zachodniej.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie - Kleks

Zapraszamy na piknik rekreacyjno - turystyczny przy Świetlicy Wiejskiej w Świnnej Porębie - szczegóły na plakacie.

Wyświetl starsze artykuły

Kolor i tekst

Warto zobaczyć

Małopolska Izba Rolnicza

RODO

Sesja rady gminy

Ogłoszenie spoza Gminy Mucharz

Rodzina 500+

System Informacji Przestrzennej

Miejscowy Plan Zagospodarowania przestrzennego

Gospodarka odpadami komunalnymi

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

Gminny Zespół Administracyjny Szkół

Gminy Partnerskie

Projekty Granty

Sprawdź - jak załatwić sprawę

Dziennik ustaw

powiat live 2013

Witryna wiejska

Newsletter: